Letos si připomínáme 30. výročí založení naší diecéze. U této příležitosti nás biskup Martin zve na Den vděčnosti, který se uskuteční v sobotu 30. května. Ve 14:30 bude v katedrále slavena děkovná mše svatá, po níž bude před katedrálou připraveno společné setkání s občerstvením a prostorem pro rozhovory a sdílení. Slavnostní den zakončíme v 18:00 zpívanými nešporami.